Hakkımızda

Ekol Sigorta Web Sitesine Hoş Geldiniz! Şirketimiz 1991 yılından beri Anadolu Sigorta ve Anadolu Hayat Emeklilik sigorta şirketlerinin tam yetkili acentesi olarak faaliyet göstermektedir. Ekol Sigorta olarak branşımızda müşteri ve sigorta şirketleri arasında köprü vazifesi görerek sizlere en iyi hizmetin en uygun koşullarda ulaştırılmasını sağlamayı amaçlıyoruz. Herkesin ihtiyacının farklı olduğunu biliriz. 

Ekol Sigorta’da bireysel müşterilerimiz için gerçek ihtiyaçlarına uygun bireysel paket ürünler geliştirir, kurumsal müterilerimiz için ise gerçekçi risk yönetimi yaparak kurumsal müşteri ihtiyaçlarına özel poliçeler oluştururuz.

Ekol Sigorta’da bireysel ya da kurumsal ihtiyaçlarınız için tüm ürünleri tek bir çatı altında sunarız. Tüm poliçelerinizi tek bir noktadan yönetebilmeniz hem hayatınızı kolaylaştırır, hem de mümkün olan en avantajlı fiyatlardan yararlanmanızı sağlar.

İşimiz poliçeyi yaptığımızda bitmez, asıl o zaman başlar. Hasar anında hızlı ve kolayca ulaşılabilen, teknik anlamda donanımlı ekibimiz ile ihtiyaç duydugunuz her anda yardıma hazırız.

Türkiye’nin en büyük ve güvenilir sigorta şirketleri ile anlaşmalı olmamızın getirdiği çeşitliliğin ve Ekol Sigorta olarak poliçe hacmimizin getirdiği gücün avantajını müşterilerimiz için en uygun fiyatlamayı ve en iyi teminatları alabilmek için kullanıyoruz.